Nákladné autá a autobusy

Keď počet najazdených kilometrov a doprava rastie bráňte sa technológiami

Milióny nákladných vozidiel a autobusov na celom svete každoročne vozia náklady a cestujúci v hustej mestskej prevádzke i na dlhé cesty. Motory a hnacie ústrojenstvo nákladných vozidiel a autobusov sú zvlášť vystavené opotrebovaniu. Prebieha nepretržitá prevádzka, zvyšuje počet najazdených kilometrov a prerušuje sa doprava. Výsledkom je časom zhoršujúca sa výkonnosť vozidla, časté poruchy s nákladnými požiadavkami na servis a nižšou efektívnosťou využitia paliva.

Aditiva a hotové tuky NanoLub® motorový olej sú povrchovo chránené nano-mazivá s jedinečnou patentovanou technológiou vlastného veľmi silného a klzného disulfidového tungu WS2 v nano-částiciach s viacerými vrstvami, ktoré pripomínajú fullereny.

Tieto unikátne viacvrstvové nano-guľky WS2 znižujú trenie a teplo, a tak aj mechanické opotrebenie. Súčasne tlak a stláčanie spôsobuje, že tieto nano- kuličky uvoľňujú tribofilmy, ktoré priľnú k hrubej ploche a zjemňujú ju, čím sa zlepší celková mechanická účinnosť a predlžuje sa životnosť zariadenia.

Výsledok

-Optimalizovaný chod motora a prevodovky
-Predĺžená životnosť vozidla
-Menej požiadavok na údržbu
-Nižšia spotreba paliva
-Nižšie prevádzkové náklady