Preprava nákladu

Nikdy nezmeškajte dodávku

Tovar sa pohybuje medzi mestami, od pobrežia k pobrežiu alebo cez oceány. Tieto úlohy nepretržite plnia nákladné vozne, člny a lietadlá všetkých veľkostí a typov. Tieto stroje udržujú v správnej prevádzke rôzne mechanické zariadenia. Medzi niektoré z nich patria: motorové a prevodové systémy, dopravníky, reťaze, žeriavy, kompresory a ďalšie mechanické súčasti. Väčšina z nich je prevádzkovaná za náročných podmienok, s extrémnym tlakom, nepretržitým trením a opotrebovaním spôsobujúcim zníženú účinnosť, krátke cykly údržby a poruchy zariadenia.

Mazivá NanoLub® brániace opotrebeniu a trenie s jedinečnou patentovanou technológiou vlastného veľmi silného disulfidu wolfrámu (WS₂) v nano časticiach s viacerými vrstvami, ktoré sa podobajú fullerenům. Tieto unikátne viacvrstvové nano guľôčky WS₂ znižujú trenie a teplo, a tým tiež mechanické opotrebenie. Súčasne tlak kontaktu spôsobuje, že tieto nano guľôčky uvoľňujú tribofilmy, ktoré sa prichytia k hrubému povrchu a zjemní ho, čím sa zlepší celková mechanická účinnosť a predĺži sa životnosť zariadenia.

Sortiment produktov NanoLub® zahŕňa aditíva do olejov pre extrémny tlak a mazív AW / AF rôznych druhov a taktiež suché nátery AW / AF schopné výrazne zvyšovať výkon zariadenia u rôznych mechanických systémov používaných v nákladnej doprave.

Výsledok

-Výrazné zníženie trenia a opotrebenia 
-Optimalizovaný výkon
-Predĺžená prevádzková životnosť
-Menej porúch
-Menej požiadaviek na údržbu
-Zvýšená energetická účinnosť