Riadenie vozových parkov

Dlhší pobyt na ceste

Kompletný rad produktov Nanotech sa postará o údržbu vozového parku a riadenie spotreby paliva. S naším radom NOVÝCH hotových tukov, aditív do motorových olejov a hotových prevodových olejov vám dokážeme pomôcť, aby ste na ceste zostali dlhšie a súčasne minimalizujeme údržbu vozidla a výrazne zvýšime vašu efektivitu.

NanoLub® je založený na jedinečnej patentovanej technológii, ktorá využíva viacvrstvové nano-fullerenové častice s pevným disulfidom wolfrámu (WS2). Tieto jedinečné viacvrstvové IF-WS2 nano-guľôčky sú známe tým, že vykazujú vynikajúcu tepelnú stabilitu -273 ° C do + 500 ° C, šokový tlak (5,076,000 PSI), tlak (4,263,000PSI) a robí ich univerzálnymi v extrémnych podmienkach, vrátane vysokých a extrémne nízkych teplôt, vysokého tlaku a vákua, vysokého zaťaženia, vysokých otáčok a koróznej odolnosti.

Vzhľadom k svojej veľkosti (50-200 nm) a morfológiu nano-častíc IF-WS2 ľahko vypĺňajú všetky nerovnosti kovov (šktiabance, mikro-praskliny, mikro-trhliny …) pri vynikajúcich vlastnostiach proti opotrebeniu. Pri vysokých zaťaženiach (<1 GPa) sa vrstvy oddeľujú od guľôčok a na povrch kovu nanesú tenkú ochrannú mono-vrstvou WS2, a tým sa znižuje trenie a opotrebenie medzi kovmi.

Úsporne. Dokážeme vám to

Ak môže mať Vaše vozidlo úspornejšie prevádzku, nechceli by ste to vedieť? Keď spojíte naše výrobky so svojím existujúcim softvérom pre riadenie vozového parku, budete mať všetky dáta potrebné k tomu, aby ste vedeli, že váš tím jazdí zodpovedne.

Definovaný výsledok

-Optimalizovaný výkon motora a prevodovky
-Predĺžená životnosť vozidla
-Menej požiadaviek na údržbu
-Nižšia spotreba paliva
-Nižšie prevádzkové náklady