Dopravníkové systémy

Udržujte svoje výrobné a baliace linky v pohybe

Dopravné systémy sú nevyhnutné pre mnohé výrobné procesy. Zle fungujúci neefektívny dopravník, najmä dopravník s častými poruchami a krátkymi servisnými intervalmi, môže mať drastický vplyv na kvalitu výroby, efektívnosť a náklady. Preto je nevyhnutná riadna údržba, aby sa zabezpečilo, že dopravníkové systémy budú pracovať s maximálnou kapacitou. Trolejové kolesá a ložiská vyžadujú mazanie, aby sa znížilo trenie.

Reťaz ťahať, že skúsenosti z jazdy môže zdvojnásobiť, ak ložiská sú zle mazané. To môže spôsobiť preťaženie systému buď mechanickou alebo elektrickou ochranou proti preťaženiu.

NanoLub® je založený na jedinečnej patentovanej technológii, ktorá využíva viacvrstvové nano-fullerenové častice s pevným disulfidom wolfrámu (WS2). Tieto jedinečné viacvrstvové IF-WS2 nano-guľôčky sú známe tým, že vykazujú vynikajúcu tepelnú stabilitu -273 ° C do + 500 ° C, šokový tlak (5,076,000 PSI), tlak (4,263,000PSI) a robí ich univerzálnymi v extrémnych podmienkach, vrátane vysokých a extrémne nízkych teplôt, vysokého tlaku a vákua, vysokého zaťaženia, vysokých otáčok a koróznej odolnosti.

Vzhľadom k svojej veľkosti (50-200 nm) a morfológiu nano-častíc IF-WS2 ľahko vypĺňajú všetky nerovnosti kovov (šktiabance, mikro-praskliny, mikro-trhliny …) pri vynikajúcich vlastnostiach proti opotrebeniu. Pri vysokých zaťaženiach (<1 GPa) sa vrstvy oddeľujú od guľôčok a na povrch kovu nanesú tenkú ochrannú mono-vrstvou WS2, a tým sa znižuje trenie a opotrebenie medzi kovmi.

Výsledok

-Významné zníženie opotrebenia a trenia
-Optimalizovaný výkon
-Rozšírená životnosť aplikácie
-Zvýšená energetická účinnosť
-Zlepšené prevádzkové náklady
Zvýšený generovaný výkon